Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“T’dukem legen unë?”/ Çimi me nerva kundër Sarës: Shkove u ule në prehër të atij, s'dal më me ty

“T’dukem legen unë?”/ Çimi me nerva kundër

Që në nisje të puntatës së sotme në Përputhen, pati tensione mes konkurrentëve.

Moderatorja Bora Zemani tregoi sondazhin e votuar nga publiku për vajzën më të preferuar, dhe ajo që kishte më pak vota, ishte Sara.

“Ndoshta ngaqë kam bërë si provokuese,” tha Sara. Këtu ndërhyri edhe Çimi tepër i revoltuar lidhur me sjelljet e Sarës.

“Po sigurisht se ti nuk bën vetëm provokatoren në takime, por edhe jashtë studios. Se jam dhe kshu me nerva. Shkoi u ul në prehrin e Geljanit pa u dhënë takimi me mua.

Për kaq respekt duhet të tregoje meqë kishte takimin me mua, ça  të dukem unë legen,” tha Çimi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore