Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Tani ka filluar të luajë..." Zhaklina flet mbi marrëdhënien e Efit me Luizin!

 

"Tani ka filluar të luajë..." Zhaklina flet mbi

 

E ftuar sot në emisionin “Ndryshe” në "Top Albania Radio" ishte Zhaklin Lekatari, e cila momentalisht po përflitet shumë për rolin e saj si opinioniste në Big Brother. Sot Zhaklina ka lënë impenjimin e saj nga Prime i Big Brother për të na treguar eksperiencën e saj në këtë reality-show, opinionet mbi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe marrëdhënien e saj me Arbër Hajdarin.

Çfarë do të na thuash në lidhje me aludimin tënd në Prime-n e kaluar për simpatinë që mund të ketë Tea për Luizin?

Unë mendoj që midis tyre ka një energji, sepse ato bëjnë një lojë të heshtur dhe pasive me njëri-tjetrin. Unë mendoj se irritimet e Teas e kanë një arsye.

A mendon se dikush tjetër përveç Teas dhe Kiarës ka simpati për Luizin, përshembull Efi?

Kam parë disa komente a mendoni se Efi do të ndërhyjë në çiftin Kiara-Luiz? Por Luizi dhe Kiara nuk janë akoma çift. Efi më duket sikur tani ka filluar të luajë. Efi më pëlqen, unë e njoh edhe nga jashtë. Në fillim kur kishte ato shpërthimet e veta, thoja pse nuk po e tregon atë Efin që njoh unë, atë vajzën emocionale që është e shpejtë në gjykim, por pastaj reflekton. Tani ka filluar të luajë, i merr gjërat lehtësisht, e ka kuptuar Luizin, e ka kuptuar që s’duhet ta marrë shumë seriozisht edhe të mërzitet se u fsheh kjo apo ajo.

Midis Zhakut dhe Arbrit, Zhakun e shoh si një kardiologe me bisturi që ndërhyn shumë saktë, ndërsa Arbrin e shoh si dermatolog që i sheh gjërat sipërfaqësisht. A je dakord me mua?

Ti kur je aty dhe do të jesh sa më objektiv, pa i lënduar ata, sepse ata as nuk na shohin, as nuk na lexojnë dot gjuhën e trupit. Kohë poashtu nuk e dinë dhe në atë moment ti nuk do t’i fundosësh, sepse ata po e fundosin vetë veten e tyre. Unë them pse duhet t’i fundosësh kur mund të nxjerrësh anën më të mirë të tyre?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore