Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Tan Brahimi është banori më i ri i shtëpisë së "Big Brother Vip 2"!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Banori më i ri i shtëpisë është bërë aktori i humorit shkodran, Tan Brahimi. Sapo hyri në shtëpi Luizi dhe Tani na traguan se kanë një shoqëri shumë të mirë jashtë shtëpisë.

Pjesë e shtëpisë si banorja më e re,është bërë Keisi Medini. Përveç se influencer dhe këngëtare, Keisi është vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, i cili ka qenë gjithashtu banor në edicionin e parë të “BBV”.

Këtë javë në nominim ishin të gjithë banorët përveç Kristit, i cili fitoi imunitetin nga “Kutia e Pandorës”. Publiku ka vendosur që banori që duhet të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP 2” është Amos Muji Zaharia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore