Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“TË DUA”/ Kiara nuk humbet kohë, ja mesazhi që i dërgoi Luizit brenda shtëpisë së BBVIP (FOTO)

“TË DUA”/ Kiara nuk humbet kohë, ja mesazhi që i

Që prej largimit nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Kiara nuk ka reshtur së deklaruari publikisht mbështetjen për të dashurin e saj Luizin.

E megjithatë, këngëtari nuk ka mundur të komunikojë më me të dhe shpesh është shprehur se është i shqetësuar për faktin se si ajo e sheh nga jashtë.

Për t’i treguar që vazhdon ta mbështesë, Kiara i ka dërguar ditën e sotëm një dron këngëtarit. Në të shkruhej “të kam zemër, të dua”, teksa në sfond ishte fotoja e puthjes së tyre të parë, ajo gjatë dasmës.

Ai është lumturuar shumë nga ky gjest, teksa i ka dërguar puthje dhe përqafime nga larg moderatores.

“TË DUA”/ Kiara nuk humbet kohë, ja mesazhi që i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore