Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin vëmendjen me format, aktori habit me pamjen (FOTOT)

Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin

Aktori i njohur amerikan Sylvester Stallone ka nisur pushimet e vetës me familjen e tij. Stallone ka zgjedhur Malibun për tu relaksuar. Ai është parë nën shoqërinë e bashkëshortes Jennifer Flavin, 51-vjeç dhe vajzës së tij Sistine, 22 vjeç.

Ajo që bie në sy te fiziku i aktorit është barku i shëndoshë , ndërsa vajza e tij Sistine shfaqet me një kostum të kuq në formën e Baywatch duke treguar format e tonifikuara dhe të pasmet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Të vetmet që kanë munguar gjatë këtyre pushimeve familjare janë dy vajzat e tjera të çiftit, Scarlett, 18 vjeç dhe Sophia 23.

Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin Sylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqinSylvester Stallone nis pushimet, bashkëshortja dhe vajza tërheqin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore