Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës luksoze (FOTO)

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Vetëm pak ditë pasi paralajmëroi rikthimin në muzikë, në një bashkëpunim me Butën, Era Istrefi është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja e famshme është shfaqur tepër seksi brenda makinës së saj luksoze. Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj është se Era nuk mbante  veshur reçipeta.

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Sakaq, hera e fundit që Era Istrefi ka realizuar një projekt shqip ka qenë ai me motrën e saj Nora, “Nuk e di”, në prill të 2019.

Ndërsa bashkëpunimi i fundit ndërkombëtar ka qenë ai me Ikaly Sencan dhe Arash, “No Maybes”, i publikuar gjatë periudhës së izolimit nga pandemia në mars të këtij viti.

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore