Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha rrëmben dhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO)

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Mpdelja e njohur, Aurela Hoxha, ka qenë në natën përmbyllëse të Festivalit të Filmit në Venecia. Ajo i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj super elegante.

Aurela kishte zgjedhur një fustan ngjyrë rozë me temina nga Rami Kadi. Përmes postimeve në “Instagram”, ajo ka treguar se ndihet e lumtur se është rikthyer në Venecia për eventin e rëndësishëm.

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

 “E lumtur që të jem sërish. Festivali i Filmit në Venecia 2021. Përpara tapetit të kuq. Faleminderit”, shkroi Aurela krah fotove.

Me look-un e saj, ajo mori dhe vëmendjen e mediave të huaja e një prej shkrimeve Aurela e ndau dhe me ndjekësit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore