Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Suksese në aventurën e re”/ Arjan Konomi ka dy fjalë për Tean: Ruaju mos të të mbysë paaftësia... (FOTO)

“Suksese në aventurën e re”/ Arjan Konomi ka dy fjalë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, është rikthyer në ekran si pjesë e programit “Goca dhe Gra” në Top Channel.

Tea ka postuar së fundi disa poza të shkrepura gjatë emisionit dhe krahas tyre shkruan: “Derisa luani të mësojë të shkruajë, përrallat do vazhdojnë të lëvdojnë gjahtarin”.

“Suksese në aventurën e re”/ Arjan Konomi ka dy fjalë

Këto fotografi kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku në sy ra ai i opinionistit, Arjan Konomi. Ky i fundi i shkruan që të bëjë kujdes, pasi sipas tij, ajo nuk do mund të shfaqë aftësinë e saj.

"Tea suksese ne "aventuren" e re televizive! Je shume mire por te takonte nje emision krejt tendin. Kam merak se aty nuk do te mund te shfaqesh tere aftesine tende ne ekran. Ruaju mos te te mbyse paaftesia e te tjereve! Suksese!", i shkruan Arjani.

“Suksese në aventurën e re”/ Arjan Konomi ka dy fjalë

“Suksese në aventurën e re”/ Arjan Konomi ka dy fjalë

“Suksese në aventurën e re”/ Arjan Konomi ka dy fjalë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore