Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin me domate dhe speca në super vilën e saj (FOTO)

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

Edhe pse është larguar në moshë shumë të vogël nga vendi ynë, Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se ka shumë zakone dhe tradita që i ruan me fanatizëm.

Nga gatimet tradicionale e deri te vallet shqiptare, autorja e shumë hiteve nuk ka ngurruar në asnjë moment që t’u tregojë miliona ndjekësve “aventurat” e saj.

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

Por një ditë më parë, Bebe ka publikuar në “Instastory” disa video ku zbulon se po ujit kopshtin e saj, të bërë në super vilën luksoze. Aty, Rexha ka mbjellë shumë perime, nga domatet tek specat.

Teksa këngëtarja me famë botërore iu tregon ndjekësve kopshtin e saj, personi që e shoqëron thotë: “Ky është stil shqiptar. Ne e ujisim kopshtin me zorrë”. Ndërsa Bebe e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “stil shqiptar”.

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

“Stil shqiptar, e ujisim me zorrë”, Bebe Rexha zbulon kopshtin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore