Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"S'të ka kush më xhan se unë"/ Kiara-Luizit: S'kam përdor njeri deri më sot, aq më tepër ty...(VIDEO)

"S'të ka kush më xhan se unë"/ Kiara-Luizit:

Kiara tha se dje mendoi të dilte nga shtëpia e Big Brother Vip, sepse nuk i rrihej më.

Ajo i tha Luizit se këtë bisedë po e bënte me Efin dhe shkaku për këtë vendim, ishte niveli i shëmtuar i debateve brenda në shtëpi.

Sipas Kiarës, këto debate nuk janë për të dhe do ishte më mirë që ajo të dilte nga shtëpia.

Luizi: Po mua pse nuk ma the këtë?

Kiara: Sepse me ty doja të flisja për shumë gjëra, se po prisnim ato gjërat që po na vinin edhe…

Luizi: Më jep pak përgjigje të lutëm.

Kiara: O Luiz nuk kam përdor njeri deri më sot në jetën time, e aq më tepër të të përdor ty.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore