Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sot vajzat “çmenden” pas tij, por zbuloni si dukej Fation Kuqari shumë vite më parë (FOTO)

Sot vajzat “çmenden” pas tij, por zbuloni si dukej Fation

Ai ka qenë padyshim një ndër konkurrentët më të komentuar dhe të pëlqyer të “Për’puthen”. Është fjala për Fation Kuqarin, i cili vijon që të marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet në rrjetet sociale apo me intervistat e ndryshme.

Sot vajzat “çmenden” pas tij, por zbuloni si dukej Fation

Së fundmi, ai i ka suprimuar fansat e tij teksa ka ndarë me to një fotografi të shumë viteve më parë. Në foton në fjalë, Fationi zbulon se ka qenë vetëm 1 vjeç.

Sot vajzat “çmenden” pas tij, por zbuloni si dukej Fation

Nëse ish-konkurrenti nuk do e kishte treguar se është ai në foto, ndjekësit do e kishin vështirë ta njihnin se kush është. Fationi shfaqet me shumë flokë dhe shumë ndryshe nga tani.

Sot vajzat “çmenden” pas tij, por zbuloni si dukej Fation

Sot vajzat “çmenden” pas tij, por zbuloni si dukej Fation

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore