Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sot është i preferuari i vajzave, nuk do ta besoni si dukej vite më parë këngëtari shqiptar (FOTO)

Sot është i preferuari i vajzave, nuk do ta besoni si dukej vite

Prej disa vitesh është kthyer në një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe më i preferuari i vajzave. Bëhet fjalë për Butrint Imerin, i cili së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi kur ishte shumë i vogël.

Ndonëse tiparet e errëta i ka trashëguar edhe sot, mund të themi se Imeri ka ndryshuar shumë. Butrinti secilën foto të publikuar nga fëmijëria e ka shoqëruar me një pjesë nga hitet e tij.

“Unë coca-cola e ti pepsi”, shkruan Butrinti krahas një fotoje ku duket me një pije të tillë në dorë.

Sot është i preferuari i vajzave, nuk do ta besoni si dukej vite

Duke parë drejt aparatit me një zemër të vizatuar në faqe, këngëtari shkruan: “Kuku zemra jem.”

Kujtojmë që përpos mbështetjes dhe dashurisë, vajzat nuk kursehen edhe të “përkujdesen” për idhullin e tyre kur kanë mundësinë.

Disa ditë më parë u bë viral një moment gjatë koncertit të Butrintit, ku një fanse i fshin djersët këngëtarit. Imeri ndodhej i ulur pranë publikut, moment të cilin fansja e ka shfrytëzuar për ti tharë djersët që e kishin mbuluar.

Më gjeste, këngëtari e falënderoi vajzën.

Sot është i preferuari i vajzave, nuk do ta besoni si dukej vite

Sot është i preferuari i vajzave, nuk do ta besoni si dukej vite

Sot është i preferuari i vajzave, nuk do ta besoni si dukej vite

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore