Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Skena të nxehta, Ana dhe Atdheu bëhen sërish bashkë (VIDEO)

Skena të nxehta, Ana dhe Atdheu bëhen sërish bashkë (VIDEO)

Ish-konkurrentja e Për'puthen, Ana Lleshi është bërë sërish bashkë me Atdheun, por këtë herë siç nuk e prisnim. Ajo do të sjellë një këngë javën e ardhshme dhe e ka zgjedhur si protagonist në klip.

“Prive” ka sjellë disa pamje nga prapaskenat e videoklipit, i cili duket se do të ketë shumë skena të nxehta. Ana zbuloi se kënga është një diss, por nuk pranoi të thoshte për kë.

Nga ana tjetër, Atdheu u shpreh se Ana është shumë e veçantë për të, prandaj nuk e ka refuzuar ftesën e saj për të qenë pjesë e klipit.

Gjatë intervistës dyshja e kanë provokuar shpesh njëri-tjetrin, duke lënë të kuptohet se kanë diçka më shumë.

Skena të nxehta, Ana dhe Atdheu bëhen sërish bashkë (VIDEO)

Skena të nxehta, Ana dhe Atdheu bëhen sërish bashkë (VIDEO)

Skena të nxehta, Ana dhe Atdheu bëhen sërish bashkë (VIDEO)

Skena të nxehta, Ana dhe Atdheu bëhen sërish bashkë (VIDEO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore