Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“S'ka nevojë të përpiqem...”/ Olta 'mbivlerëson veten', banori i ri e udhëzon për lojën: Përpiqu në drejtimet e duhura

“S'ka nevojë të përpiqem...”/ Olta

Olta Gixhari dhe banori më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Xhonatani kanë biseduar sëbashku pas spektaklit të madh, teksa nuk kanë munguar as kodet mes tyre.

Ndërkohë që Olta shprehet se nuk është duke luajtur, Xhonatan me një shikim depërtues i thotë që kjo është gjë e mirë. Ndër të tjera, ai si një banor i ri, i cili ka parë gjithë zhvillimet nga jashtë e udhëzon që të përpiqet në drejtimet e duhuara.

Për çfarë ta ketë patur fjalën vallë Xhonatani?

Olta: Paskam një talent qe nuk ia dija vetes, dukem duke luajtur pa luajtur.

Xhonatan: Shumë mirë, aq më mirë që nuk je duke luajtur. Nëse situate është ë tillë dhe ti nuk ke filluar të luash.

Olta: Po shikoj që nuk kam nevojë të përpiqem shumë.

Xhonatan: Përpiqu në drejtimet e duhura!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore