Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"S'jetoj më dot kështu", Johnny Depp zbulon mesazhet: Amber më joshi për famë, më hodhi tej kur ...

"S'jetoj më dot kështu", Johnny Depp zbulon mesazhet:

Vijon të jetë i nxehtë sherri në Gjyq mes aktorëve Johnny Depp dhe Amber Heard. 

Johnny Depp tha sot në seancën gjyqësore të radhës, se gruaja e tij Amber Heard është një “pulë deti e mbushur me m*t” që e ofendonte vazhdimisht dhe i theu gishtin kur e goditi me një shishe të zbrazur vodka.

Protagonisti i filmit “Piratët e Karaibeve” akuzon Amber se ajo u martua me të për famë dhe sukses.

Në mesazhet e zbuluara që i kishte dërguar doktorit të tij David Kipper, Johnny zbulon se Heard e kishte quajtur ‘burrë i vjetër e i trishtë’ dhe se ishte i shokuar nga trajtimi që ajo i bënte burrit që supozohej se dashuronte.

Në mesazhet e Depp për Dr Kipper, shkruhej: “Nuk mund të jetoj kështu … ajo është një plehrë. Ka marrë fund…!!! Ofendime pambarim, provokime, fjalët më të liga janë lëshuar nga një kurvë dashakeqe, hakmarrëse”.

“E fiksuar me veten..?? Është aq ambicioze, e dëshpëruar për famë e sukses… Prandaj dhe më mori…!! Tani më quan burrë i vjetër i trishtë…Më hodhi tutje sapo mendonte se nuk i duhesha më".  

"S'jetoj më dot kështu", Johnny Depp zbulon mesazhet:

"S'jetoj më dot kështu", Johnny Depp zbulon mesazhet:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore