Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sjellje homofobike dhe bullizëm, Shqipja reagon pas përjashtimit nga “PërPuthen”

Sjellje homofobike dhe bullizëm, Shqipja reagon pas përjashtimit nga

Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen.

Shkak për këtë vendim u bënë deklarata  e saj në puntatën e djeshme, që u cilësuan si homofobikbe, ndërsa Shqipja u akuzua edhe për bullizëm.

Ndërkohë, pas këtij vendimi ka reaguar edhe vetë Shqipja.

E ndërsa pritje mbase që ajo të kërkonte ndjesë, 28-vjeçarja, me një postim në Instagram, ku poston foto nga studio, shkruan: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.

Sjellje homofobike dhe bullizëm, Shqipja reagon pas përjashtimit nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore