Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Situata me Donaldin, Luana Vjollca ka një mesazh për Bora Zemanin

Situata me Donaldin, Luana Vjollca ka një mesazh për Bora Zemanin

BIG BROTHER VIP - Zhvillimet e fundit në Big Brother VIP kanë tërhequr vëmendjen e qindra mijëra shqiptarëve. Padyshim, lidhja mes Donaldit dhe Beatrix është me e komentuara.

Donaldi edhe pse i dha shpresa Borës për një rikthim, brenda shtëpisë së “Big Brother” filloi romancën me Beatrix Ramosaj.

Kjo ka bërë që në mbështetje të Borës të dalin me dhjetëra personazhe të njohura, mes tyre edhe Luana Vjollca.

Ajo ka postuar një foto teksa ka shkruar: “Me Borën”, duke marrë edhe pëlqimin e kësaj të fundit.

Mbrëmë, përmes një mesazhi, Bora kërkoi që Donaldi të mos kryeqëzohet për "zgjedhjet" e tij.

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij, por mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj...", shkruan Bora./Gazeta SHQIP

Situata me Donaldin, Luana Vjollca ka një mesazh për Bora ZemaninSituata me Donaldin, Luana Vjollca ka një mesazh për Bora ZemaninSituata me Donaldin, Luana Vjollca ka një mesazh për Bora Zemanin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore