Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sindi dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri, kapen mat tek lokali në "Bllok" (VIDEO)

Sindi dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri, kapen mat tek lokali në

 Sindi dhe Atdheu në fillim nisën një histori të bukur pëlqimi, por ndërhyrja e Sarës dhe djemve si Murati dhe Elvisi prishi gjithçka. Mirëpo, duket se ‘zjarri’ brenda tyre nuk është shuar.

Me rikthimin e Atdheut në emision, Sindi ka hedhur shumë kunja për djalin nga Kosova, edhe pse ai është më shumë i fokusuar tek Antonela.

Megjithatë, brenda Për'puthen nuk është ashtu siç është edhe jashtë, pasi së fundmi Sindi dhe Atdheu janë kapur mat në një lokal në Tiranë. Ata shihen shumë afër me njëri-tjetrin, tek një nga lokalet në Bllok, teksa shkembejnë fjalë vesh më vesh. Nuk dihet nëse ndaj tyre do merrret ndonjë masë, pasi kanë thyer hapur rregullin e emisionit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore