Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Siç paralajmëroi/ Shqipja i publikon foton Teas dhe paralajmëron: Kam materiale që nuk jua merr mendja

Siç paralajmëroi/ Shqipja i publikon foton Teas dhe

Sikurse paralajmëroi një ditë më parë, ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, ka publikuar sot foton që tha se “do ta nxjerr Tean me fishekzjarrë nga PërPuthen”.

Në foton e publikuar nga Shqipja, duke Tea, e veshur me një buzlë me motove ushtarake, ndërsa në krah të saj qëndron një mashkull tjetër. Në fakt, këtë foto e publikoi vetë Tea në Instagram disa ditë më parë.

Siç paralajmëroi/ Shqipja i publikon foton Teas dhe

Ndërkohë, Shqipja ka publikuar edh enjë tjetër foto, ku duket një djalë që në fakt mbanë veshur, në dukje, të njëjtën bluzë si të Teas.

“Tea shkove ti në Kosovë e more bluzën? Apo erdhën ta sollën këtu? Dhe ti e di miiiiirrrrëëëëë për çfarë dhe kë bëhet fjalë…..”, shkruan Shqipja.

“Dhe mos u argumentoni me fjalë të kota gjasme e dinit për voicen që do hidhja, sepse unë nxjerr dhe materiale që ju s’jua merr mendja kurrë që unë i kam apo jo Andi?”, paralajmëron ajo më tej.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore