Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Siç e do tradita, banorë marrin një super surprizë sonte nga ...

Siç e do tradita, banorë marrin një super surprizë sonte

Spektakli i kësaj të marte dhuroi emocione të forta për publikun dhe banorët.

E gjithë kjo mbrëmje e gjatë u mbyll me një surprizë të bukur për banorët.

I ftuar special ishte Dj Sardi ku e ndezi atmosferën duke i bërë banorët të këndojnë e të kërcejnë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore