Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si vishen Kryemadhi, Meta, Basha dhe Veliaj/ Stilistja i zbulon të gjitha (FOTO)

Si vishen Kryemadhi, Meta, Basha dhe Veliaj/ Stilistja i zbulon të gjitha

Stilistja Anila Konomi dha më tepër detaje rreth stilit të veshjes së politikanëve shqiptarë. E ftuar në “Wake Up”, ajo komentoi disa nga figurat kryesore politike, Presidentin Ilir Meta, kryedemokratin Lulzim Basha, kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kryebashkiakun Erion Veliaj

Komenti i stilistes për secilin

Meta-Kryemadhi

Nuk më pëlqen aq. Të dy bashkë nuk më pëlqejnë, veç e veç më pëlqen Monika. Presidenti është ikonik, shumë i centralizuar. Monika është shumë ‘fashion’, i pëlqejnë veshjet e bukura. Monika ruan sensin e masës në gjithçka, fytyrë dhe veshje.

Si vishen Kryemadhi, Meta, Basha dhe Veliaj/ Stilistja i zbulon të gjitha

Basha

Është shumë ikonik, është shumë i centralizuar. Çdo gjë fikse, kollaret e menduara, tregon kujdes. Kur e kam parë edhe me veshje sportive, është shumë shqiptar, shumë i kornizuar, është natyra e tij.

Si vishen Kryemadhi, Meta, Basha dhe Veliaj/ Stilistja i zbulon të gjitha

Veliaj

Veliaj është i vetmi që flet me veshjen. Përvesh mëngët, gjë që tregon se ai punon dhe vërtetë ai punon. Ai është shumë popullor me veshjen.

Si vishen Kryemadhi, Meta, Basha dhe Veliaj/ Stilistja i zbulon të gjitha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore