Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si të visheni me stil në kohën e pandemisë, këngëtarja e famshme shfaqet rrugëve e veshur me... (FOTO)

Si të visheni me stil në kohën e pandemisë,

Që pas fejesës me Max Ehrich, ajo është parë më e lumtur se kurrë në daljet publike apo në fotot e videot në rrjetet sociale.

Është fjala për Demi Lovaton, e cila është fotografuar të mërkurën rrugëve të Los Angeles. Këngëtarja 28-vjeçare u shfaq e veshur plot stil, teksa nuk kishte harruar që të vendoste maskë në fytyrë për t’u mbrojtur nga Covid-19.

Demi mbante veshur një palë xhinse të gjëra, një bluzë të bardhë me një figurë para si dhe një palë sandale. Ndërkohë për të plotësuar kombinimin e saj, këngëtarja kishte zgjedhur një palë vëthë të mëdhenj, si dhe flokët i mbante të lidhura.

Si të visheni me stil në kohën e pandemisë,

Si të visheni me stil në kohën e pandemisë,

Si të visheni me stil në kohën e pandemisë,

Si të visheni me stil në kohën e pandemisë,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore