Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si reagoi reperja? Momenti kur Ylli i thotë “të dua” Loredanës në mes të koncertit (VIDEO)

Si reagoi reperja? Momenti kur Ylli i thotë “të dua”

Ata janë padyshim dy ndër këngëtarët më të kërkuar të moment dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar. Është fjala për Loredana Zefin dhe Yll Limanin, të cilët herë pas here marrin gjithë vëmendjen e fansave të tyre.

Por jo vetëm kaq, pasi dyshja gëzojnë dhe një raport mjaft të mirë miqësor mes njëri tjetrit.

Së fundmi, një video ka qarkulluar kudo në rrjete sociale, ku shihet Ylli teksa performon në një koncert të tijin. Aty ndodhej edhe Loredana, e cila u pa teksa këndonte këngën e Limanit.

“Loredana, të duaaaaaa”, bërtiti me të madhe Ylli gjatë performancës së tij. Nga ana tjetër, Loredana nuk bëri asnjë reagim po vijoi të këndonte e të kërcente.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore