Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si në kohët e 'BBV', Ilir Shaqiri 'tremb' mamanë e tij dhe video do t'ju shkrijë së qeshuri!

 

Ilir Shaqiri padyshim është emri më i përmendur i momentit dhe kjo për faktin se balerini u shpall fitues i ‘BBV’, një program që për katër muaj mbajti të gozhduar një Shqipëri të tërë para ekranit.

Edhe pse kaq kohë pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë më të famshme në vend, sërish deklaratat dhe postimet e tij në rrjete sociale bëjnë shumë bujë. Si ka qenë dhe më e fundit, ku balerini ka postuar një video ku shfaqet duke trembur mamanë e tij, e cila po relaksohej e shtrirë në rërë dhe i gjithë momenti është shumë 'funny'. Nëse rikjtoni, të tilla lojëra, Iliri dhe djemtë e tjerë i bënin shpesh brenda shtëpisë së 'BBV'.

Si në kohët e 'BBV', Ilir Shaqiri 'tremb'Si në kohët e 'BBV', Ilir Shaqiri 'tremb'

I ftuar para disa ditësh në “E diell”, Iliri ka folur në lidhje me reagimet e disa prej banorëve që i janë ‘kthyer’ kundër pas daljes nga shtëpia, konkretisht për  koreografin e njohur dhe njëkohësisht ish-banorin e edicionit të parë të “Big Brother Vip”, Tan Brama, i cili kur është pyetur për raportin e tij me Ilir Shaqirin është shprehur se nuk janë takuar dhe se ai e kontaktonte vetëm për interes pune.

Pas hapjes së diskutimit në studio Iliri zgjodhi që të jepte më në fund një përgjigje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore