Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless” nga vaska dhe i “çmendi” fansat (FOTO)

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Reperja e njohur, Rina Balaj, është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar që tërheq herë pas here vëmendjen me postimet që bën në rrjetet sociale.

Përveç muzikës që bën, Rina merr gjithë vëmendjen edhe me look-un e saj që eksperimenton vazhdimisht me të. Madje po të shkoni në profilin e saj në “Instagram”, do ta shikoni vetë se sa herë ka ndryshuar ngjyrën dhe modelin e flokëve brenda pak kohësh.

Mirëpo, një pozë si e sotmja nuk kishte publikuar kurrë më herët. Në foton e postuar në “Instagram”, ajo shfaqet nga vaska ku ka pozuar “topless”.

Foton e ka realizuar vetë Rina para pasqyrës dhe shfaqet me flokët në ngjyrë blu dhe të shumta janë komplimentet drejtuar Rinës, e cila i ngriti temperaturat me këtë pozë.

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Si kurrë më parë, reperja shqiptare shfaqet “topless”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore