Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si kurrë më parë në televizonet shqiptare/ 'Përputhen' me rekord historik, ndiqet nga 157 mijë vetë LIVE në YouTube

Si kurrë më parë në televizonet shqiptare/

Puntata e Përputhen Prime këtë të dielë ka arritur rekord historik përsa i përket audiencës së televizoneve shqiptare.

157.031 persona LIVE ndiqnin emisionin Përputhen këtë dielë në YouTube-in zyrtar të Top Channel ku nuk munguan surprizat edhe këtë herë.

Një audiencë e tillë nuk është parë asnjëherë në asnjë televizion shqiptar. Edhe kur politikanët protagonisë, si kryeministri Edi Rama, kreu i PD, Lulzim Basha, apo Presidenti Ilir Meta, japin një intervistë nuk shkojnë më shumë se 10-11 mijë shikues online.

Si kurrë më parë në televizonet shqiptare/

Prej 6 muajsh tashmë Përputhen mban shqiptarët të mbërthyer pas ekranit, në 6 ditë të javës, me të rinjtë që kërkojnë të dalin çift nga emisoni.

Emisioni “Përputhen” prezantohet nga Bora Zemani, me autore Olsa Muhametin dhe opinionist Arjan Konomin.

Transmetohet çdo ditë të javës në orën 18:20 në Top Channel, si dhe në fundjavë me një puntatë speciale Përputhen Prime, në orën 21:00

Puntatën e plotë të 'Perputhen Prime' mund ta shikoni mëposhtë:

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore