Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si kurrë më parë, Adrola Dushi del ‘topless’ (FOTO)

Si kurrë më parë, Adrola Dushi del ‘topless’ (FOTO)

Adrola Dushi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotot dhe videot e ndryshme që poston në rrjetet sociale.

Mirëpo, një foto si e sotmja nuk kishte publikuar më parë nga Adrola. Modelja ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para. Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për look-un.

“Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia”, shkruan modelja bukuroshe krah fotos. Adrola është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetojnë familjarët e saj dhe ku ajo vetë ka vazhduar karrierën në modeling.

Si kurrë më parë, Adrola Dushi del ‘topless’ (FOTO)

Si kurrë më parë, Adrola Dushi del ‘topless’ (FOTO)

Si kurrë më parë, Adrola Dushi del ‘topless’ (FOTO)

Si kurrë më parë, Adrola Dushi del ‘topless’ (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore