Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si ju duket Enca me look-un e ri? Vjen shumë natyrale dhe ngjyrë të re flokësh (FOTO)

Si ju duket Enca me look-un e ri? Vjen shumë natyrale dhe ngjyrë

Enca është padyshim një nga këngëtaret që ka treguar se i pëlqen shumë të luajë me look-un e saj. Kemi parë se ajo ka eksperimentuar shumë me flokët, duke provuar ngjyra të ndryshme, të cilat i shkojnë të gjitha.

Prej kohësh e kishim parë brune, por viti i ri ka nisur me ndryshime. Ajo ka ardhur shumë natyrale, pa extensions dhe ka errësuar ngjyrën e flokëve.

Si ju duket Enca me look-un e ri? Vjen shumë natyrale dhe ngjyrë

Ajo ka ndarë ndryshimin e saj me ndjekësit në rrjete sociale , duke treguar se është dashuruar me ngjyrën e saj të re të flokëve.

Këngëtarja po ashtu po rikthehet fuqishëm në muzikë, pas një pushimi të gjatë për shkak të ndërhyrjes në këmbë.

Si ju duket Enca me look-un e ri? Vjen shumë natyrale dhe ngjyrë

Si ju duket Enca me look-un e ri? Vjen shumë natyrale dhe ngjyrë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore