Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente intime në jahtin luksoz (FOTO)

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kanë qenë duke udhëtuar nëpër Europë me jahtin e tyre 130 milionë paundësh për ditëlindjen e 52 të këngëtares.

Dhe çifti është shfaqur shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit duke kujtuar rininë e tyre.

Në asnjë moment nuk janë parë larg njëri-tjetrit gjatë ndalesës së tyre në Nerano të Italisë.

Ata madje ishin ulur në divanet e jahtit dhe nuk ndalën së dhëni puthje pasiononte njëri-tjetrit.

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore