Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Si b*thë turtulli flet”/ Agravon debati Ilir-Elton: E vërteta jote është si letër higjienike për mua!

“Si b*thë turtulli flet”/ Agravon debati Ilir-Elton: E

Një debat mes Eltonit dhe Ilirit për një audicion të ndodhur 11 vite më parë vijon të mbetet një temë diskutimi brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, ndërsa situata ka agravuar edhe më tej, deri edhe në fyerje banale mes dyshes.

Ilir: Si b*thë turtulli flet. S’kam ardh unë të kërkoj punë tek ti o Elton!

Elton: S’je burrë, je burracak o Ilir. Nuk është ai që hiqet.

Ilir: Ti je thjesht një hipokrit! Ai më përdor për të ndenjtur këtu brenda.

Elton: O manipulues, intrigant! Je ironiku më i madh këtu brenda!

Iliri: U bëre karagjoz komplet. S’ke nevojë ti tregosh dynjasë kush jam unë! E vërteta jote është si letër higjienike për mua.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore