Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si arrijnë të bien dakord?! Aktorët e njohur të Hollywood-it zbulojnë se kanë një llogari bankare të dy bashkë!

Si arrijnë të bien dakord?! Aktorët e njohur të Hollywood-it

Nuk është sekret që Ben Affleck dhe Matt Damon patën sukses njëkohësisht në Hollywood. Miqtë e shkollës së mesme fituan një Oscar në 1998 për Good Will Hunting, të cilin ata të dy e shkruan dhe luajtën së bashku. Aktorët tani kanë zbuluar gjithashtu se dikur kishin një llogari bankare të përbashkët. Në episodin e fundit të The Bill Simmons Podcast, dyshja nga Kembrixh, Masaçusets zbuluan pse e kishin këtë marrëveshje financiare "të pazakontë".

Damon foli fillimisht për këtë temë:

Ishte e pazakontë, por na duheshin paratë për audicione. Ishte një gjë e çuditshme, në retrospektivë.

Affleck më pas shpjegoi më tej:

Ne do të ndihmonim njëri-tjetrin dhe do të ishim aty për njëri-tjetrin. Ishte sikur, 'Ti nuk do të jesh vetëm. Unë nuk do të jem vetëm. Le të dalim atje dhe ta bëjmë këtë së bashku'.

Aktorët, të cilët po promovojnë filmin e tyre të ri Air (2023), gjithashtu shpjeguan se kishin rregulla në lidhje me përdorimin e llogarisë së tyre bankare të përbashkët. Matt Damon zbuloi se roli i tij si toger Britton Davis në filmin Geronimo: An American Legend të vitit 1993, ishte nxitja e parë financiare për llogarinë e tyre.

Përderisa njëri prej nesh kishte para, e dinim që energjia nuk do të shuhej. Pas Geronimos, unë ndoshta kisha 35 lekë në bankë. Unë isha sikur 'jemi mirë për një vit'. 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore