Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shumë tërheqëse/ Dua Lipa ‘çmend’ fansat e veshur me bikini (FOTO)

Shumë tërheqëse/ Dua Lipa ‘çmend’ fansat e

Përveç këngëve te saja, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është mjaft e njohur dhe për fizikun shumë tërheqës.

Së fundmi ajo ka marrë një mori komplimentesh nga  fansat, pas publikimit të disa fotove gjatë pushimeve. E veshur me një palë rroba banje me lule, Dua duket mahnitëse teksa qëndron e shtrirë buzë një lumi, nën rrezet e diellit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore