Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Shumë shpejt do flasim edhe për Elvisin”, Loco i kthehet me ironi Shqipes: Kujdeset mirë për shëndetin tuaj oral...

“Shumë shpejt do flasim edhe për Elvisin”, Loco i kthehet

Një fans ka pyetur së fundmi ish-konkurrentën e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, se çfarë mendimi ka për Elvisin.

“C’mendim ke për Elvisin që tha çdokush më mirë se ti?”, ishte pyetja drejtuar drejt Shqipes, e cila nuk e kurseu aspak përgjigjen.

“Elvisi foli një orë tek “Prime” dhe foli kot, imagjino kur i tha dhe Arjani. Por gjithsesi do t’i vijë dita edhe Elvisit, shumë shpejt do flasim dhe për Elvisin”, ka thënë ajo.

Kujtojmë se në “Për’puthen Prime” Loco ishte ndër të paktët që i doli në mbrotje Sindit, e cila debatoi sërish në lidhje me deklaratën e Julit për “vajin e Borshit”.

Elvisi, i cili ka deklaruar se është aty vetëm për Sindin, u shpreh se e kishte kuptuar reagimin e saj pas situatës së krijuar në studio. Kështu nisi një debat mes tij dhe Arjan Konomit, teksa ky i fundit i tha Locos se kësaj here po fliste kot.

Ndërkohë pas deklaratës që bëri Shqipe në rrjetet sociale, ka reaguar menjëherë edhe Loco. Ai postoi në “Instastory” një foto ironizuese, ku shfaqej pasta e dhëmbëve.

 “Për të gjithë ju që doni të flisni për Lokun (s’jeni shumë, me gishta numëroheni), tashmë ka zgjidhje dhe për ju. “Colgate Max Fresh” kujdeset më së miri për shëndetin tuaj oral.

Manual përdorimi: Përdoret në rastet kur do vëmendje nga ata që s’ta kanë dhënë kurrë”, shkruan Loco krahas kësaj fotoje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore