Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Shumë faceapp përdor, ke komplekse me veten?”, ish-konkurrentja e 'Për’puthen' i kthehet ndjekësit (FOTO)

“Shumë faceapp përdor, ke komplekse me veten?”,

Ish-konkurrentja e "Për’puthen", Ana Gjini është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”

Një prej tyre e ka pyetur se përse e përdor aq shumë “faceapp”-in dhe Ana nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Shumë faceapp përdor, ke komplekse me veten?”,

"Shumë faceapp përdor, pse keni kaq komplekse?", i ka shkruar ndjekësi.

"Faceapp për femrat është por shyqyr Zotit nuk kam asnjë kompleks me veten time", i është përgjigjur ish-konkurrentja e “Për’puthen”.

“Shumë faceapp përdor, ke komplekse me veten?”,

“Shumë faceapp përdor, ke komplekse me veten?”,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore