Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Shumë e nxehtë”/ Modelja e kolme nuk i lë vend imagjinatës me... (FOTO)

“Shumë e nxehtë”/ Modelja e kolme nuk i lë vend

Nuk ndodh që ajo të qëndrojë gjatë pa postuar në profilet e saj në rrjetet sociale. Është fjala për Demi Rose, e cila “Instagram”-in e saj e ka të mbushur me poza shumë seksi.

Modelja e njohur ka ndarë të mërkurën me 20 milionë ndjekësit disa imazhe ku shfaqet me rroba banje, duke rritur kështu ‘temperaturat’.

“Shumë e nxehtë”/ Modelja e kolme nuk i lë vend

Bukuroshja brune i la pak vend imagjinatës me pozat e realizuara pranë një pishine. Rroba banje e saj ishin të vogla për format e saj bombastike.  Nga ana tjetër, 27-vjeçarja kishte vendosur një make-up të lehtë.

“Shumë e nxehtë”/ Modelja e kolme nuk i lë vend

Influencuesja mori menjëherë mijëra pëlqime në pozat e saj të ‘nxehta’ si dhe nuk munguan komentet pikante.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore