Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shtiren sikur e duan njëri-tjetrin vetëm për publikun dhe fansat, çifti i njohur i showbizit kanë probleme serioze!

Shtiren sikur e duan njëri-tjetrin vetëm për publikun dhe fansat,

A është e vërtetë dashuria e tyre për njëri-tjetrin apo thjesht për shtypin? Ndoshta çifti më i përfolur në Hollywood prej muajsh tashmë është Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, 'Bennifer', të cilët, dy dekada pas romancës së tyre të parë, tani janë burrë e grua. Por prej javësh po qarkullojnë thashetheme se lidhja e tyre nuk po shkon mirë dhe se mund të divorcohen.

Megjithatë, kjo është në kontrast me shfaqje publike të dashurisë që ata i tregojnë njëri-tjetrit sa herë që kapen në kamera. Në paraqitjen e tyre më të fundit në premierën e filmit të ri të Affleck, "Air", në Los Angeles, çifti nuk pushoi kurrë së treguari dashurinë e tyre për njëri-tjetrin.

JLo, e veshur me një fustan të ngushtë jeshil që i linte vend imagjinatës, vodhi pamjen në tapetin e kuq dhe vazhdonte t'i thoshte të shoqit se sa shumë e donte. Sipas dëshmitarëve, nuk e ka penguar: “Të dua, të dua, të dua”, vazhdon të thoshte ajo.

Pasi hyri në teatër, Affleck nuk e mbajti dot dashurinë dhe i kushtoi disa fjalë të ëmbla të dashurës së tij para të gjithë publikut: “Dua të them se asnjë nga këto nuk do të ishte e mundur pa dashurinë dhe mbështetjen e gruas sime, e cila. do të thotë më shumë për mua se çdo gjë tjetër në botë. Dua të të falënderoj. Të dua. Ti je bota ime. Ti je përrallore, e mrekullueshme, e mrekullueshme, e mirë, e sjellshme... Të dua."

Si përfundim, në ditën e Shën Valentinit, JLo dhe Affleck shpërndanë në rrjetet e tyre sociale tatuazhet që kanë bërë së bashku, të cilat plotësojnë njëri-tjetrin në një shenjë pafundësie dhe dy shigjeta të kryqëzuara që kanë inicialet e tyre.

Megjithatë, kur ata nuk janë në sy të publikut, Ben dhe Jen shpesh kanë mosmarrëveshje serioze, qoftë për fëmijët e tyre përkatës, ish-partnerët, apo për të mos rënë dakord për gjëra jetike si për shembull çfarë shtëpie të blejnë. Kohët e fundit, ata kanë luftuar për një rezidencë prej 64 milionë dollarësh që Beni dëshiron ta ketë, por Jennifer nuk i pëlqen vendimi, duke thënë se ata do të shpenzojnë qindra mijëra dollarë për pagesa dhe kërkesa të tjera.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore