Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Është treguar shumë naive në lojën e saj...", Dalina Buzi e zhgënjyer nga Olta Gixhari!

 

E ftuar ditën e sotme në emisionin “Ndryshe” në "Top Albania Radio" ishte Dalina Buzi për të komentuar dhe analizuar politikën, showbiz-in shqiptar, Dancing With The Stars, Big Brother Vip Albania e shumë të tjera. Pikërisht lidhur me BBV2, një format shumë të ndjekur, Dalina ka bërë një analizë të detajuar.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Pikërisht lidhur me këto situata të krijuara në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Dalina nuk i ka kursyer komentet dhe analizat, teksa është shprehur edhe për protagonistët e debateve dhe konflikteve. Lidhur me sjelljen e Oltës, Dalin është shprehur e zhgënjyer.

Olta më ka zhgënjyer pak. E kam shoqe, kemi njohje të vjetër. Kemi qenë në tavolina gallatash, nuk kemi jetuar bashkë. Aty më ka zhgënjyer sepse është treguar shumë naive në lojën e saj. Një lojë që ngacmon konkurrentët e dobët, shumë emocionale. Nuk është lider ajo. Ka krijuar lider me përkëdheljet e saj, me tipin që ka. Ata janë njerëz shumë inferior, prandaj ajo është bërë lider padashur. Por ajo nuk ka aftësi shumë të mëdha lidershipi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore