Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është shumë e vështirë për çdo nënë”, Britney Spears poston fotot e rralla me dy djemtë: Tani më lejuan

“Është shumë e vështirë për çdo

Këngëtarja e famshme , Britney Spears, ka postuar të hënën në “Instagram” dy fotografi të rralla, ku shfaqet me djemtë e saj, James dhe Sean Preston. Bashkëngjitur me këto poza, 39-vjeçarja shprehet se koha kalon shpejt dhe se dy djemtë e saj janë rritur tashmë.

“Është shumë e vështirë për çdo

“Është kaq e çmendur se si fluturon koha… djemtë e mi janë kaq të rritur tani! E di... e di... është shumë e vështirë për çdo nënë, sidomos një nënë me djem, që i shikon të rriten kaq shpejt!!! Jam jashtëzakonisht me fat se dy djemtë e mi janë kaq të butë dhe të sjellshëm, saqë duhet të kem bërë diçka si duhet!!! Nuk kam postuar foto me të tyre për disa kohë sepse ata janë në moshën ku duan të shprehin identitetin e tyre dhe unë i kuptoj ata... Por tani ata më lejojnë që t’i postoj”, shkruan ylli i muzikës krahas pozave të veçanta.

“Është shumë e vështirë për çdo

Këto foto kanë marrë miliona pëlqime dhe mijëra komente. Duket se fansat kanë qenë shumë kuriozë që të shikonin dy djemtë e këngëtares së famshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore