Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është shumë e fuqishme kur e bën këtë”/ Niki Delijorgji habit në studio me të bërtitura, i kërkon Bietës të shtrihet

“Është shumë e fuqishme kur e bën

Modelja Niki Delijorgji ka surprizuar sot moderatoren Bieta Sulo me një seancë meditimi dhe me detajet që ka treguar për veten e saj. E ftuar në “Ftesë në 5”, Delijorgji tha se ka psur kohë, si në verën e shkuar, që ajo ka qëndruar pa depiluar, me qëllim që të bënte që qytetarët ta shikonin atë.

“Unë e kam bërë, kam dalë me shumë lesh në sqetullat e mia dhe këmbët e mia sepse doja që ta hiqja këtë idenë që femrat duhet të jenë kështu. Mua më pëlqen por nuk dua. Unë e bëra kastile, edhe e ngreja çik dorën kështu që të shikonin. Nuk largoheshin por shikonin me çudi,”– tha ajo.

Më pas, Delijorgji e ftoi Sulën që të bënin të dyja një ulërimë në studio për të nxjerrë energjinë negative.

Më pas, modelja e mori moderatoren dhe e uli për të bërë një seancë meditimi, por për shkak të kohë televizive, gjithçka u ndërpre.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore