Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është një gjë shumë e bukur”/ Çfarë surprize ka përgatitur Kiara për Luizin?

“Është një gjë shumë e bukur”/

Çifti i parë që u krijua brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2” është ai i krijuar nga Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Ky i fundit ia ka shprehur pëlqimin moderatorës që ditët e para brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por Kiara vendosi që të merrte hapin e rëndësishëm disa javë më vonë. Tani, ata po e shijojnë romancën e tyre para një publiku të madh nga të cilët ndiqen vazhdimisht.

Në rrjet komentohet shumë se dashuria e këngëtarit është më e madhe se ajo e Kiarës, nisur nga surprizat dhe gjestet e tij. Mirëpo, një surprizë nga Tito pritet në ditët në vazhdim pasi këtë ajo ia ka premtuar Luizit gjatë një diskutimi që kanë bërë mbrëmë.

Moderatorja tha se diçka shumë e bukur po e pret atë, por pavarësisht insistimit të Luizit ajo nuk ka zbuluar detaje.

“Do të kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kaq të them nuk të them më shumë, do të ndodhë këtu, është një gjë e bukur por nuk e them dot, nuk flas më e kam bërë unë për ty nëse do e kalosh nominimin”, u shpreh Kiara.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore