Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Është në një lidhje dashurie? Alesia Bami përgjigjet në "Më lër të flas"!

 

“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me  po të njëjtët moderator Romeo dhe Donald Veshaj.

E ftuar në pjesën e parë të emisionit të mbrëmjes së sotme ishte moderatorja, Alesia Bami, e cila iu përgjigj kritikave të shumta që merr nga ndjekësit se nuk ka informacione nga sport edhe pse moderon emisione sporti.

E përveç këtyre moderatorja është pyetur gjithashtu për jetën e saj private. E pyetur nga binjakët Veshaj në “Më lër të flas” nëse ka dikë në jetën e saj, Alesia dha një përgjigje negative.

Donaldi: Pak kohë më parë ke thënë që do të fejohesh. E ke anuluar? Çfarë po pret?!

Alesia: Nuk e kam thënë, çfarë kanë me mua

Donaldi: A ke dikë që mund të fejohesh, nëse të bie bingoja tani?

Alesia: Kjo është ideja pra, që nuk kam dikë që të fejohem

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore