Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Është ndarë nga bashkëshortja? Stine zbulon të vërtetën: Tani po e dëgjoj...

Është ndarë nga bashkëshortja? Stine zbulon të

Dy këngëtarët e njohur, Stine dhe Graciela, u përfolën sërish për një ndarje. Por këto thashetheme nuk janë aspak të vërteta, e këtë e ka zbuluar vetë Stine.

Ky i fundit është shprehur se janë bashkë dhe të lumtur. “Tani po e dëgjoj që jemi ndarë! Bashkë jemi dhe të lumtur”, u shpreh këngëtari, i ftuar në “Glamour Zone”.

Ndërsa pyetjes nëse kanë plan për të bërë një fëmijë të dytë, ai iu përgjigj: “Rrugës jemi. Për mua nuk ka problem nëse është djalë apo vajzë!”.

Kujtojmë se ata janë prindër të një vajze, Estias, dhe marrëdhënia e tyre është shoqëruar me ulje e ngritje. Ata i dhanë fund lidhjes në prag të Vitit të Ri 2018 dhe u ribashkuan rreth një vit më vonë.

Duket se dashuria e tyre “triumfoi” mbi mosmarrëveshjet, ndaj Stine dhe Graciela tani planifikojnë zgjerimin e familjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore