Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është i ligë!”/ Olta dhe Tea flasin për Luizin: Kejvinën e kishte “Kalin e Trojës” (VIDEO)

“Është i ligë!”/ Olta dhe Tea flasin për Luizin:

Tea dhe Olta e kanë kthyer Luizin në rivalin numër një, brenda në shtëpi. Sipas Oltës, Luizi e ka përdorur Kejvinën si ‘Kalë Troje’ dhe se këtë gjë, ja ka thënë vetë ai.

Olta shtoi se Kejvina shkoi deri në atë pikë sa përdori dhunë fizike, vetëm për shkak të Luizit. Pas incidentit që ndodhi në njërin prej spektakleve, Olta tha se ishte e bindur që Kejvina do ishte jashtë shtëpisë.

Duke folur me Tean në lavanderi, Olta tha se Luizi është njeri i ligë prandaj e provokoi situatën deri në këtë pikë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore