Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Është egosite, por më inteligjente"/ Çfarë thonë yjet? Astrologia zbulon kush del mes Kiarës dhe Oltës

"Është egosite, por më inteligjente"/ Çfarë

Kiara dhe Olta janë "kokë më kokë" në nominim, teksa njëra prej tyre pritet që të lërë shtëpinë e "Big Brother VIP", ditën e nesërme.

E ftuar në "Shqipëria LIVE", astrologia Lika Gjika deklaroi se sipas yjeve, e favorizuar është Olta, dhe nga shtëpia do dalë Kiara.

"Olta, duke i mbledhur në gjitha datat e lindjes, del që është gjysma e vetvetes. di të luajë bukur. Është diplomate në jetën e vet, është nervoze. 

Kiara është egoiste, ambicioze. Këto janë dy shenja të kundërta. Është më rehat për jetën e vet, është e qetë, punëtore, e ka jetën më të hapur, është më inteligjente. 

Nga numrat e fatit është më e favorizuar Olta, pra del Kiara. Në tërësi gaforrja është më e favorizuar. sidomos në periudhën e Dashit."- deklaroi Gjika. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore