Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është edhe zëri i Maestros”/ Këngët e Luizit luhen në shtëpinë e BBV2, ja reagimi i Kiarës (VIDEO)

“Është edhe zëri i Maestros”/ Këngët e

Për herë të parë në shtëpinë e BBV2 janë vënë këngët e Luizit. Ndërsa kanë qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë Luizi i entuziasmuar u ka folur Efit dhe Kiarës për këngën e tij.

Efi: E mbaj mend, nuk më ka pas pëlqyer fare .

Luizi: Nije polifoninë. Petrit Lulo, nije.

Efi: Kur kam qenë e vogël, nuk më ka pas pëlqyer.

Luizi: Është edhe zëri i Maestros këtu…

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore