Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është djalë i mirë”/ Qetsori flet me Luizin për Kristin: Ka filluar të më pëlqejë (VIDEO)

“Është djalë i mirë”/ Qetsori flet me Luizin

Mëngjesin e sotëm, Luizi dhe Qetsori kanë diskutuar për Kristin.

Qetsori i tha Luizit, se Kristi ka fillluar t’i pëlqej.

Ata kanë folur më shumë për lojën e tij dhe situatën me Keisin, nëse do e favorizojë ose jo.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore