Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Është bardhosh”/ Vajza e ish-deputetes demokrate pranon që është e dashuruar (FOTO)

“Është bardhosh”/ Vajza e ish-deputetes demokrate pranon

Modelja bukuroshe Ada Deda ka rrëfyer sot në “Wake Up” se është e dashuruar. Ada nuk ka preferuar të zbulojë më tepër rreth djalit që i ka rrëmbyer zemrën, duke shtuar se do të jetë e vonë dita kur ajo do vendosë të ndajë një foto me të.

Ke gjetur shpirtin binjak?-ishte pyetja drejtuar Adës.

“Ndodhte që kur bëja ‘ask’ në Instagram që më shkruanin kush është i dashuri jot, ku jeton, na trego një foto .

Përderisa janë kaq kuriozë, unë do e vonoj akoma më shumë dhe do jetë shumë vonë dita që do ndaj një foto me personin që unë dua.

Do ta pranosh që e ke? “Po”, u përgjigj Ada duke qeshur. “Unë mendoj se çunat në përgjithësi janë brunë, por unë e dua bardhosh”, shtoi ajo.

Ajo është vajza e ish deputetes së PD-së, Albina Deda dhe konsiderohet si një prej vajzave më të bukura.

“Është bardhosh”/ Vajza e ish-deputetes demokrate pranon

“Është bardhosh”/ Vajza e ish-deputetes demokrate pranon

“Është bardhosh”/ Vajza e ish-deputetes demokrate pranon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore