Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Shqiptarë m***”/ Komenti që revoltoi Ermal Metën në rrjetet sociale

“Shqiptarë m***”/ Komenti që revoltoi Ermal Metën

Këngëtari shqiptar Ermal Meta është përballur me një koment aspak miqësor në rrjetet e tij sociale.

Teksa ka bërë një postim, duke kritikuar grumbullimet për fitoren e Interit, një komentues duket se ka bërë që këngëtari të reagojë sërish.

“Shqiptar m*** ishte etiketimi që një nga komentuesit shkroi, duke sjellë edhe revoltën e këngëtarit të famshëm i cili prej shumë vitesh jeton e ka krijuar jetën profesionale dhe personale.

Ermal Meta ka reaguar pas etiketimit të komentuesit, duke shkruar: “Itali viti 2021”. Me këtë ai ka lënë të kuptohet që edhe pse jemi në vitin 2021 në një vend të zhvilluar si Italia ekzistojnë akoma paragjykimet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore