Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shqipja reagon për herë të parë pas përjashtimit nga Përputhen: Drejtësia ime do ju fundosë!

Shqipja reagon për herë të parë pas përjashtimit nga

Shqipe Hysenaj është nja vajzë e cila përflitet shumë në mediat sociale. Ajo u bë e njohur nga pjesmarrja e saj në “Përputhen”, një reality show që bën të mundur të njohësh partnerin e jetës në rast të përputhjes.

Mirëpo në një nga puntatat e emisionit, por jo vetëm, Shqipja ofendoi rëndë Tean dhe njërin nga djemtë që është biseksual. Lidhur me këtë gjest, produksioni i emisionit bazuar dhe në komentet e publikut, vendosën që të përjashtonin Shqipen nga ky show.

Pas këtij vendimi dhe debateve të shumta Shqipja, ka bërë një delaratë me ‘spec’. Përmes një instastory, ajo i falenderon të gjitha ata që e kanë suportuar, teksa thekson se me drejtësinë e saj do të fundosen shumë persona.

Shqipja reagon për herë të parë pas përjashtimit nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore