Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shpat Kasapi feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më të bukur

Shpat Kasapi feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi feston sot ditëlindjen dhe mbush 36 vite jetë. Artisti ka marrë urime të shumta, por ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen është i partneres, Selvije Jao. Kjo e fundit ka postuar sapo akrepat shënuan 00:00 një foto shumë romantike, shoqëruar me disa fjali shumë të ëmbla.

Ndër të tjera, partnerja e Shpatit thotë se jeta e saj nuk do të ishte e tillë pa të, pasi ai e plotëson.

Shpat Kasapi feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më

Selvija i lutet të mos ndryshojë asnjëherë dhe të jenë të lumtur gjithë jetën.

“Urime ditëlindjen burri im
Je shumë i mirë për të qenë i vërtetë.
Jeta ime nuk do të ishte e njejtë pa ty.
I ke mbushë të gjithë zbrazëtirat e zemrës time.
Më dhe forcë,buzëqeshje e më dhe dashuri si në përralla.
Ma more zemrën e i dhe shtëpi dhe lumturi.
Mbreti im ti,më je bekim!
Të dua aq shumë sa që nuk e them dot me fjalë,por ti e di se sa!
Të uroj shum shëndet e të gjitha të mirat o jetë,se buzëqeshja jote meriton shummmmmë!
Butësia dhe forca jote më ka bërë të kuptoj se cfarë është dashuria!
Mos ndrysho kurrrrrë e unë do ta falë të gjithë jetën time për lumturinë tënde!
Të dua më shumë se veten burri im ”, shkruan ajo.

Shpat Kasapi feston ditëlindjen, partnerja i bën urimin më

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore